Hakkımızda

Şark İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, grup şirketi iştirakleri ile beraber betonarme, prefabrik, çelik konstrüksiyon yapılar ve altyapı inşaatları konusunda taahhüt faaliyetlerinde bulunmak maksadıyla 2000 yılında kurulmuştur.

Öncelikli olarak uzmanlaştığımız projeler bitümlü karışım ve sathi kaplama yol yapım ve bakım onarım inşaatları; otoyollarda çelik korkuluk ve halat imalatı inşaatları; Betonarme, HDPE ve Çelik borularla doğalgaz, akaryakıt, atıksu ve içme suyu nakil hatları yapım ve bakım onarım inşaatları, betonarme, prefabrik ve çelik konstrüksiyon sistemleri ile inşa edilen kamu ve özel sektör binaları inşaatlarını kapsamaktadır.

Şark İnşaat olarak tüm faaliyetlerimizde müşterilerimizin, proje ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyeti birinci planda tutulmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz sektördeki tamamlanıp teslim edilen projelerle kanıtlanmış olan ticari sicilimiz, algılanış biçimimizi riskli ve hızla tamamlanması gereken projelerde tercih edilmesi gereken iş ortağı olarak belirlemiştir.

Bu hedefler doğrultusunda, mevcut şirketlerimizde bilgi ve teknojiye yaptığımız yatırımlarla fikir-hizmet-ürün geliştirerek uluslararası projelerde pratik ve akılcı çözüm ortağı olma hedefimizde emin adımlarla ilerlemekteyiz. Şirketimiz çalışanları ile birlikte, hizmet verdiği her alanda öncü, saygın, yenilikçi ve güvenilir bir kurum olduğunu topluma ve müşterilerine kanıtlamaktadır.

Bu çerçevede kurum kültürümüz:
Entelektüel sermayemiz olan çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini artırmayı; proje yönetimi ve üretim teknolojilerimizi ileri noktalara taşımayı gerektirmektedir.